Новини технологій. 31 жовтня. YouTube офіційно підтвердив створення великої кількості власних каналів з ексклюзивним контентом, які зможуть конкурувати з телебаченням. Для проекту сервіс залучає близько 100 партнерів.

youtube
Youtube "вбиватиме" телебачення

Адміністрація сервісу YouTube офіційно підтвердила намір створити низку високоякісних ексклюзивних каналів і скласти сильну конкуренцію телебаченню.

Повідомляється, що список партнерів сервісу включає в себе близько 100 гучних імен і назв, серед яких “засвітилися” такі знаменитості як репер Jay-Z, відома актриса і продюсер Емі Полер (Amy Poehler), а також актор Ештон Катчер (Ashton Kutcher). Серед відомих партнерів значиться одна кіно- і телестудія – Lionsgate.

YouTube планує поповнювати свій проект 25 годинами нового контенту щодня. Очікується, що більшість нових каналів з’явиться в стрімінговому сервісі вже в наступному році.

Раніше повідомлялося, що нові канали будуть доступні користувачам безкоштовно, а витрати на підготовку контенту для цих каналів будуть відбиватися за рахунок реклами. Сервіс YouTube планує вкласти у створення ексклюзивних каналів близько $100 млн і на початку жовтня вів переговори з такими компаніями як Warner Bros. і ShineReveille.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.