Новини України. 21 жовтня. Європейські дипломати ухвалили рішення скоротити на 70% видачу Шенгенських віз українцям, тому що громадяни Україні згодні жити за принципами недемократичної країни.

Українці можуть забути про Шенгенську візу

Про це заявила екс-голова Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Олександра Кужель, зазначивши, що володіє неофіційною інформацією.

«Економічне співвідношення наших зустрічей (з Євросоюзом – ред.), документів є дуже хорошим. Але той сигнал, який сьогодні дають дипломати, прийнято рішення, практично, на 70% скоротити Шенгенські візи для українців, і коли ми запитали – чому, це ж Президент таким чином вирішує політичні питання. Вони сказали: якщо країна згодна жити за принципами недемократичної країни, то її громадяни нецікаві…», – заявила Кужель.

Кужель пояснила, що офіційно оприлюднити таку інформацію європейські дипломатичні кола не будуть, а громадяни України відчують це найближчим часом.

«Дуже багато є аналітичної літератури, аналітичних висновків. Такого ж ніхто вам не покаже. Ми зараз відчуємо звернення людей. Я на прикладі Європейського союзу просила б не впускати тих, хто впливає на прийняття таких політичних рішень», – пояснює Кужель.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.