Новини України. 6 жовтня. Вихід із ситуації, яка склалася зі “справами Юлії Тимошенко і Юрія Луценка”, залежить виняткового від політичної волі президента.

Яценюк: влада має визначитися і сказати, що зробить з Тимошенко

Про це сказав лідер “Фронту Змін” Арсеній Яценюк.

“Владі треба чесно і відверто сказати, збирається вона відпускати Тимошенко чи не збирається”, – сказав він на брифінгу у Верховній Раді.

“Порядок денний на сьогодні може бути тільки наступний. Перший варіант: парламент повертається до розгляду опозиційних законопроектів, які були відхилені вчора, і ухвалює в першому читанні один з них. Варіант другий: при голосуванні в першому читанні за президентський законопроект парламент чітко визначає, що до другого читання повинні бути враховані всі пропозиції опозиції, які провладна більшість вчора успішно провалила”, – зазначив Яценюк.

“Є іще третій варіант. Вийдіть і чесно скажіть: “Ми Тимошенко випускати не збираємося, ми граємося зараз зі всією країною, показуючи, що начебто Україна європейська країна і хоче змінити кримінальний закон, який був народжений іще в 1927 році”, – сказав він, додавши, що, схоже, саме третій варіант наразі реалізує влада.

“Ніхто з провладної більшості не хоче прийняти рішення (у справі Тимошенко і Луценка – ред.). Це рішення в руках виключно президента України”, – зазначив Арсеній Яценюк.

“Або зупиняються політичні переслідування і з політичними опонентами будуть боротися тільки в стінах парламенту і на виборах, або Україна залишається країною з невизначеним курсом і тільки розмовами про європейську інтеграцію”, – цитує нардепа прес-служба.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.