Новини світу. 19 жовтня. Продажі сигарет в Японії у вересні цього року впали на 60% порівняно з цим же місяцем в 2010 році.

4 з 10 курців кинули шкідливу звичку

Як заявили в найбільшій японській тютюновій компанії Japan Tobacco, головна причина такого різкого спаду – підвищення податкової ставки для тютюнових компаній з боку японського уряду восени минулого року, що вилилося в значне підвищення цін на тютюнову продукцію в країні.

Проте в Japan Tobacco підкреслили, що загальні обсяги продажів їхньої продукції за минулий рік в значній мірі не змінювалися. Раніше японське представництво фармацевтичної компанії Phizer відзначало, що за минулий рік у Японії з цією шкідливою звичкою зав’язали 4 з кожних 10 курців.

Основна причина такої тенденції – висока ціна на тютюнову продукцію в країні. За минулий рік під податковим тиском японського уряду тютюнові компанії були змушені сильно підняти ціни на сигарети. У результаті середня ціна пачки сигарет підскочила з 300 до 430 ієн (приблизно з $ 4,2 до $ 6).

В даний час японська влада обговорює питання про ще більше підвищення податкової ставки для тютюнових магнатів – це питання викликає великі суперечки в японському парламенті. В останні роки в Японії повним ходом йде широка урядова кампанія по боротьбі з курінням.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.