Новини політики. 16 жовтня. Лідер ВО “Свобода” вважає, що нинішній президент України повинен бути притягнутий до відповідальності за підписання “харківських” угод.

Олег Тягнибок
Тягнибок пам'ятає, як осуджував Тимошенко у 2009 році

«Якщо сьогодні карають Тимошенко, то повинні покарати і Януковича, і людей, які його оточують», – заявив він, повідомляє Сегодня.

Тягнибок зазначив, що в 2009 році критикував Юлію Тимошенко за газові угоди з Росією.

“Проте мені це не важливо сьогодні, тому що я знаю, що Янукович, підписавши «харківські угоди», зробив не менший злочин, а може ще й більший», – додав лідер “Свободи“.

У той же час, він вважає небезпечною декриміналізацію статті ст. 365 Кримінального кодексу України («перевищення службових повноважень», через яку Тимошенко визнана винною).

«Під виглядом можливого звільнення Тимошенко вони ж підтягнуть все інше. Зможуть робити злочини, красти, а їх не можна буде залучати до відповідальності. За проектом закону про декриміналізацію економічної діяльності, виявляється, контрабанда – не злочин. Везеш контрабанди на 10 мільйонів, визнали винним, 5 мільйонів заплатив у бюджет, а 5 – поклав у кишеню», – зазначив Тягнибок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.