Новини України. 9 жовтня. Відео. Президент Віктор Янукович взяв участь в урочистій церемонії відкриття реконструйованого НСК “Олімпійський” у Києві.

Януковича освистали на стадіоні

“Сьогодні свято всієї України, адже спортивний стадіон – це подарунок усім громадянам, у першу чергу дітям і молоді, серед яких зростатимуть майбутні чемпіони”, – сказав він на церемонії.

Президент висловив переконання, що реалізація цього масштабного проекту відіграє позитивну роль для іміджу України у світі.

“Успішна реконструкція стадіону без сумніву стала показовим проектом для іміджу України… Готовність однієї з найважливіших арен чемпіонату з футболу Євро-2012 переконала світову громадськість, що з Україною можна мати справу”, – сказав Янукович.

Він висловив переконання, що Київ, а разом з ним і вся Україна на найвищому рівні зустрінуть гостей з багатьох країн Європи, які приїдуть у 2012 році на матчі першості Європи з футболу.

Водночас, як повідомляє Українська правда, на початку виступу Януковича в залі чути було вигуки обурення і свист. Однак у трансляції на ТРК “Україна” цього не було помітно, оскільки трансляція йшла із запізненням і в монтованій версії, хоча на екрані був напис “наживо”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.