Новини України. 17 жовтня. 20 жовтня 2011 року Президент України Віктор Янукович відбуває в шестиденне латиноамериканське турне, у ході якого передбачається відвідання з державними візитами Республіки Куба та Федеративної Республіки Бразилія.

Віктор Янукович
Янукович, можливо, заїде до Брюсселя

Про це повідомив Глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін.

Водночас, перед турне, Янукович, можливо, 20 жовтня, приїде до Брюсселя, передає прес-служба глави держави.

У ході візиту до Республіки Куба відбудуться зустрічі Глави Української держави з найвищим керівництвом країни. Планується підписання ряду двосторонніх документів у фінансовій та транспортній галузях, а також у сфері молоді та спорту, повідомив Льовочкін.

Заплановано відвідання Главою Української держави лікувально-оздоровчого центру “Тарарá”, де вже більше 20 років здійснюється лікування постраждалих внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС українських дітей, а також Центру молекулярної імунології у Гавані, відзначають в прес-службі Президента України.

Крім того, Янукович планує взяти участь в українсько-кубинському бізнес-форумі.

Програмою перебування Президента України у Федеративній Республіці Бразилія заплановані, зокрема, зустрічі з Президентом Бразилії, Головою Сенату Національного конгресу, керівниками місцевих органів влади.

Глава Адміністрації Президента України зазначив, що за результатами державного візиту до Бразилії передбачається підписання Спільної заяви Президентів України і Федеративної Республіки Бразилія, а також інших двосторонніх документів, зокрема у сферах сільського господарства та охорони здоров’я.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.