Новини України. 6 жовтня. Греція переживає сьогодні складний період і нам в Україні також важко.

Янукович: і Україні, і Греції сьогодні важко

Про це сказав Президент України Віктор Янукович під час візиту до Греції

За його словами, Україні та Греції потрібно працювати на подальшу розбудову своїх традиційно дружніх партнерських відносин, передає прес-служба глави держави.

Таке переконання Янукович висловив в Афінах під час зустрічі з Президентом Грецької Республіки Каролосом Папуліасом.

Президент України зазначив, що український та грецький народи здавна пов’язують почуття взаємної поваги та підтримки.

“Ті традиції та зв’язки, які існують між українським і грецьким народами, не залежать від жодної політичної кон’юнктури”, – переконаний Віктор Янукович.

“Зараз Греція та її народ переживають складний період. Нам в Україні також важко, але ми приїхали зараз, розуміючи, що саме в такі часи треба зайняти дуже активну позицію, треба знаходити можливість підтримувати і допомагати одне одному. Це буде підтверджувати ті давні добрі традиції відносин, які склалися між Україною та Грецією“, – сказав Президент.

Президент Греції, вітаючи свого українського колегу від імені грецького народу, висловив упевненість, що державний візит Віктора Януковича стане важливим кроком у розвитку двосторонніх відносин України та Греції.

“Я з великою радістю вітаю Вас і Вашу делегацію. Це дуже важливий момент у розвитку відносин між нашими країнами”, – сказав Каролос Папуліас.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.