Новини політики. 30 жовтня. Прийшовши до влади, Президент України Віктор Янукович розраховував на проведення серйозних кадрових, соціально-економічних та інших реформ, але з часом охолов до них через брак реформаторів у команді та інші можливості втримати владу.

На думку Небоженка, влада відмовилась від реформ

Таку думку в коментарі УНН висловив директор Центру соціологічних досліджень “Український барометр” Віктор Небоженко.

“Коли ці люди, що сьогодні при владі, тільки прийшли, то вони багато говорили про конституційну реформу, інші реформи, але з часом все це затихло. І сьогодні ми бачимо, що практично всі реформи зупинилися. Замовкли навіть люди, які раніше їх декларували”, – зазначив експерт.

На думку Небоженка, влада відмовилась від реформ і серед політиків та високопосадовців немає людей, яких можна вважати “двигунами реформ“.

За його словами, всі реформи можуть завершитися зміною виборчого законодавства та внесенням змін до Конституції України, відповідно до яких вибори глави держави будуть проводитися у Верховній Раді.

Нагадаємо, у ВР зареєстровано законопроект про вибори народних депутатів, розроблений групою з удосконалення виборчого законодавства. Документом передбачено проведення виборів на пропорційно-мажоритарній основі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.