Новини України. 18 жовтня. Україна і Росія найближчим часом оголосять про результати переговорів щодо перегляду газових контрактів.

Дмитро Медведєв та Віктор Янукович
Медведєв та Янукович переглянуть газові контракти

Про це на другому Україно-російському економічному форумі заявив президент Віктор Янукович.

“Ми оголосимо про це найближчим часом … ми як партнери завжди будемо виконувати наші двосторонні угоди”, – сказав він.

У свою чергу президент РФ Дмитро Медведєв заявив, що газові угоди з Україною можна переглядати, але тільки в тому випадку, якщо це буде взаємовигідно.

“У нас є чинна договірна база з нашими українськими партнерами – ідеальна чи не ідеальна, але вона є, і вона підлягає виконанню. Чи можна цю базу міняти? Звичайно можна, якщо сторони про це домовилися і якщо ми вважаємо, що це взаємовигідно”, – заявив російський президент.

Саме цим, за словами Медведєва, займаються глави “Нафтогазу” і “Газпрому“. “Сподіваюся, що вони зможуть знайти такі способи співпраці, які будуть вигідні, прозорі і юридично коректні як для України, так і для РФ”, – зазначив Медведєв.

Він додав, що завдання “виробити сучасну і взаємовигідну схему газового співробітництва, орієнтовану на роки вперед, їм задане”.

“Я сподіваюся, вони з цим завданням впораються. Коли вони з цим завданням впораються, у нас буде підстава, щоб зібрати всіх і оголосити про результати, а якщо буде потрібно – бути присутнім при процедурі підписання відповідних документів”, – сказав Медведєв.

За матеріалами УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.