Новини здоров’я. 30 жовтня. Бельгійські вчені впевнені, що вони знайшли ключ до жіночих таємниць.

Чим вільніша хода у жінки, тим кращий у неї секс

Жіноча хода може багато що сказати про її інтимне життя. Наприклад, чим вільніше і енергійніше йде жінка, тим більше оргазмів вона отримує в обіймах чоловіків.

«Здатність жінки до вагінального оргазму може відображатися в її ході, яка повинна бути енергійною, вільною, а м’язи не повинні бути затиснуті і скуті», – розповідає автор дослідження, професор сексології.

В ході роботи вчені задавали жінкам питання про їх сексуальну поведінку, а також спостерігали за їх ходою в громадському місці. Аналізували ходу експерти, які не мали інформації про сексуальне життя цих жінок. У результаті виявилося, що, чим більше скута хода жінки, тим менше у неї шансів на задовольняючий секс.

Про жіночу сексуальність говорить не тільки хода. Згідно з недавнім дослідженням, чим більш жіночніше виглядає жінка, і чим м’якші риси її обличчя, тим вона більш плідна. Як вважають вчені, чим повніше губі і ширші очі, тим вище рівень статевого гормону естрогену в організмі жінки. У таких жінок, як правило, є сильний інстинкт до продовження свого роду.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.