Новини здоров’я. 17 жовтня. Ваше життя перетворилося на замкнутий цикл з сну і роботи? Так живе більшість людей на планеті, однак це не означає, що ви нічого не можете зробити, щоб покращити свої будні.

поганий день, робота, офіс
Робочі дні можна трохи "прикрасити"

1. Прокидайтеся на десять хвилин раніше, ніж ви звикли. Це дозволить уникнути поспіху і зайвого стресу, який ви відчуваєте вранці, спізнюючись на роботу.

Якщо ви приходите на роботу, відчуваючи себе, як після марафону, навряд чи це можна вважати успішним початком робочого дня.

2. Утримуйтеся від гамбургерів і чіпсів під час обідньої перерви. Якщо у вас немає можливості купувати більш здорову їжу, приготуйте собі їжу вдома. Це не тільки здоровий, але і дешевший підхід до харчування.

3. Якщо ви працюєте за комп’ютером, кожні десять хвилин вам слід відволікатися від екрану. Подивіться у вікно, на колегу або на предмет в кутку кімнати. Це захистить ваші очі від надмірної напруги.

4. Не втручайтеся в інтриги на роботі. Якщо вас щось не влаштовує, не обговорюйте це з колегами, а прямуйте зі своєю проблемою до того, хто в силах її вирішити. Сварки забирають час, енергію і підвищують кров’яний тиск.

5. Відгороджуйтесь від особистих проблем на робочому місці. Одягайтеся на роботу відповідним чином. Незручне взуття або одяг не по погоді можуть зіпсувати весь день.

На всякий випадок, залишайте на роботі щось, у що ви могли б переодягнутися в разі потреби. Крім того, корисно тримати на роботі такі основні ліки, як засіб від головного болю, печії та застуди.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.