Новини медицини. 10 жовтня. Сьогодні лікуванням целюліту стурбовані більше 90% жінок різного віку у всьому світі.

Целюліт можна вилікувати швидко і без хірургічного втручання

В аптеках пропонують різні засоби для лікування целюліту (креми, скраби, масажери, обгортання і т.д.). Салони краси теж не поступаються аптекам, пропонуючи різні масажі (роликові, лімфодренажні, банкові, антицелюлітні) та обгортання (медом, шоколадом, маслом, морськими водоростями).

Проте ці процедури не дають бажаного результату в короткі терміни. Для отримання бажаного результату, необхідно провести велику кількість подібних процедур, і в той же час не забувати і про фізичні навантаження, відзначають фахівці НоуХауМед.

У багатьох людей немає часу на всі ці заходи, і вони починають шукати більш ефективне лікування целюліту в короткі терміни. До цих пір єдиним методом лікування целюліту, що відповідає цим вимогам, була ліпосакція. Але ця процедура має низку протипоказань, і до того ж, залишає на тілі сліди хірургічного втручання. Проте в сучасній медицині вже існує інший спосіб – неінвазивна ультразвукова ліпосакція.

Для цього існує апарат Cellulab, при лікуванні яким немає побічних ефектів. До того ж, крім лікування целюліту, дана процедура ще й коригує фігуру в бажаних зонах.

Використання неінвазивної ультразвукової ліпосакції допомагає досягти потрібних результатів за короткі терміни і без хірургічного втручання. Ця технологія є одним з останніх досягнень косметології в напрямку корекції фігури і відновлення після пластичних операцій. Основний принцип лікування целюліту апаратом полягає у впливі на підшкірні жирові відкладення ультразвуковими хвилями низької частоти абсолютно безпечними для організму людини.

Кількість сеансів на апараті Cellulab, необхідних для повного лікування від целюліту, залежить від індивідуальних параметрів жінки (тип шкіри, ступінь целюліту, загальний стан організму, кількість зайвих кілограмів і т.д.). Переважно потрібно 4-8 сеансів.

Незважаючи на безпеку та безболісність процедури ультразвукової ліпосакції, все ж існує критерій, за яким для деяких груп жінок лікування подібним методом не рекомендується або дозволяється тільки після консультації з фахівцем.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.