Новини медицини. 24 жовтня. Глисти у дітей – це дуже серйозна проблема. Медикаментозні препарати (в силу їх токсичності) не можна призначати дітям першого року життя. Раніше в таких випадках доводилося чекати, коли дитина трохи підросте.

Глисти у дітей трапляються часто

Але разом з ростом дитини, розмножуються і паразити, які на цій стадії розвитку організму можуть завдати йому непоправної шкоди. Проте сьогодні існує кілька сучасних методик, які дозволяють боротися з глистами без застосування токсичних препаратів.

Зараження дитини може відбутися ще в утробі матері, в тому випадку, якщо вона не готувалася до вагітності. Різні найпростіші організми, віруси, бактерії, личинки паразитів можуть проникати в організм дитини через плаценту, а під час пологів і через родові шляхи. І хоча одне з призначень плаценти – саме захист організму дитини, вона не завжди може впоратися з цим завданням.

Діти дуже вразливі до впливу паразитів. Найчастіше вони заражаються через брудні руки. Імунна система дитини ще не готова боротися з паразитами, особливо в тих випадках, коли вона вже ослаблена прийомом медикаментів. Що стосується старших дітей, то і в цьому випадку медикаменти – не вихід, оскільки вони небезпечні навіть для дорослих організмів.

З віком діти стають все більш активними, тому ризик інфікування істотно зростає. Діти починають виходити на вулицю, відвідувати дитячі садки, контактувати з різними тваринами. Маленькі діти люблять пробувати щось на смак, будь-яку річ вони тягнуть до рота. Таким чином, яйця глистів і потрапляють в організм дитини. Паразити можуть проникнути в організм дитини навіть через повітря.

Масштаби ураження гельмінтами дітей до 3 років досягають 80%. Практично всі захворювання дітей пов’язані з наявністю кишкових паразитів (нематод, гостриків, аскарид). Яйця цих видів глистів дуже малі в розмірах і дуже стійкі до різних впливів. Вони без проблем проходять крізь кислотне середовище шлунку і починають розвиватися в кишечнику, де умови для них більш сприятливі. Гельмінтози не завжди протікають в явній формі. Тільки кожна третя дитина має якісь симптоми наявності глистів в організмі.

При лікуванні гельмінтозів у дітей, можна уникнути прийому небезпечних препаратів. Останнім часом вчені-медики розробили відразу декілька приладів, які ефективно борються з гельмінтами і при цьому є абсолютно безпечними. Саме такі прилади і використовують лікарі нашої клініки. До них відносяться:

– прилад іонної детоксикації організму;
– антипаразитний прилад Цеппер;
– прилади біорезонансної терапії Дета.

Якщо в дитини виникли проблеми з глистами, фахівці радять пройти діагностику і, на підставі отриманих даних, медики підберуть оптимальний і безпечний метод лікування.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.