Новини світу. 6 жовтня. Жителі Грозного відствяткували день народження столиці Чеченської республіки та 35-річчя президента країни Рамзана Кадирова.

Ванесса Мей заграла для Кадирова

Відсвяткували з розмахом. Привітати чеченців приїхали Жан-Клод Ван Дамм та Ванесса Мей.

До 193-річчя Грозного влада регіону приурочила здачу відразу декількох масштабних об’єктів. На урочисту церемонію прибули близько 700 гостей з Росії та різних країн світу, у тому числі близько трьох сотень журналістів.

В самому місті відкрили великий комплекс “Грозний Сіті”, який складається з семи будинків: 29-поверхового п’ятизіркового готелю, 42-поверхового житлового будинку, двох 28-поверхових, двох 18-поверхових будинків і 29-поверхового ділового центру. Під усіма будівлями розташовується дворівнева підземна автостоянка на 2500 місць.

ВІДЕО

Чечня є лідером серед дотаційних регіонів Російської Федерації. У квітні цього року республіка попросила в російського уряду майже 500 мільярдів рублів (близько 16 мільярдів доларів) на будівництво 515 різних об’єктів до 2025 року. У 2010 році доходи бюджету Чечні склали 56,9 мільярди рублів (1,8 млрд доларів), з них 52 мільярди рублів – дотації з федеральної казни. У день міста Грозного Рамзан Кадиров заявив журналістам, що незабаром часом Чечня перестане бути дотаційним регіоном. Він також заявив, що він не знає звідки гроші: “Аллах дає! Ми самі не знаємо, звідки!”.

ФОТО

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.