Новини Медицини. 27 жовтня. Як правило, безліч дієт, якщо їх повністю правильно дотримуватися, допомагають людині позбутися зайвих кілограмів.

вага, схуднення
Схуднути сьогодні можна без повторного ожиріння

Але практично в ста відсотках випадків ці кілограми повертаються назад вже через кілька днів після закінчення дієти.

“Схуднути назавжди” – таку рекламу можна помітити сьогодні практично всюди на вулиці. Але мало хто з фахівців дає гарантію, що скинуті кілограми не повернутися ніколи. По суті, будь-яка дієта це всього лише тимчасове поліпшення, яке повернеться з ще більшою добавкою кілограмів. До того, ж різні дієти сильно б’ють по печінці і нирках і роблять екстремальне навантаження на серцево-судинну систему і ендокринну.

Якщо є бажання позбавитися від зайвої ваги раз і назавжди, зберігши при цьому своє здоров’я, то слід звернути увагу на інноваційну програму зниження надлишкової маси тіла Формед. Програма була розроблена німецькими ендокринологами і дієтологами, з метою позбавити людину від проблеми зайвої ваги раз і назавжди.

Програма Формед – збалансована програма зниження зайвої ваги і нормалізації обміну речовин. До того ж, все це відбувається без “ефекту йо-йо”, і у людини, яка пройшла програму значно знижується рівень цукру в крові, покращуючи тим самим свій стан здоров’я. Проходження повного курсу програми Формед, за умови її правильного і повного виконання, дає можливість позбутися зайвих кілограмів і поліпшити роботу всього організму.

Також існує методика зниження зайвої ваги для людей, в яких слабка сила волі і нестабільне бажання схуднути. Це кодування ожиріння за методом академіка Смелова. Кодування є ефективною методикою емоційно-стресової психотерапії, спрямованої на повільне, але стабільне зниження зайвої ваги і відновлення ліпідного обміну в організмі.

Швидкість зниження зайвої ваги залежить від кількості надлишкової ваги людини. Кодування ожиріння за методом Смелова дозволяє нормалізувати обмінні процеси в організмі і регулює відчуття ситності. Після сеансів кодування в організмі людини відбувається відновлення всіх фізіологічних систем організму, що призводить до поліпшення стану здоров’я в подальшому.

Застосування одного з цих двох методів зниження надлишкової приведе до норми всі фізіологічні системи організму. До того ж, не слід забувати про те, що надмірна вага є основою багатьох хронічних захворювань, таких як гіпертонічна хвороба і цукровий діабет.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.