Новини медицини. 12 жовтня. Якщо у вас з’явилося бажання схуднути на 10 кілограмів і більше, то ви повинні пам’ятати про те, що у попереду важкий і тернистий шлях.

Схуднути на 10 і більше кілограм допоможе точна діагностика

Якщо надлишкова маса тіла близько 10 кілограмів, то необхідно провести повне обстеження організму, відзначають спеціалісти НоуХауМед.

Як правило, велика кількість зайвих кілограмів є наслідком якогось захворювання організму. Щоб з’ясувати яке саме захворювання сприяло набору надлишкової маси тіла необхідно провести низку досліджень. Для того, щоб встановити точну причину появи зайвих кілограмів існують різні діагностичні процедури, які не займають багато часу. Діагностичне обладнання дозволяє не тільки визначити стан організму на даний момент, але і виявити захворювання ще на початковому клітинному рівні.

Для того, щоб процес схуднення був найбільш ефективним, необхідно вибрати правильний спосіб схуднення. Одним з таких способів є проходження німецької програми “Формед”. Ця програма розрахована на поступове і стабільне схуднення і зниження рівня цукру в крові. Програма “Формед” вже кілька років успішна і популярна у всій Європі.

Також метод, який використовують фахівці – це кодування ожиріння за методом академіка Смелова. Він полягає в емоційно-стресовому впливі наорганізм, після чого в організмі нормалізуються фізіологічні і психологічні процеси. Як правило, помітні результати з’являються на третій тиждень після кодування, коли пацієнт абсолютно чітко бачить первинний результат.  Слід зауважити, що всі показники суто індивідуальні, тому результати кодування деякі клієнти помічають раніше. Цей метод так само закріплює результати вашого організму, і ви не будете поправлятися надалі.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.