Новини науки. 20 жовтня. Вчені з’ясували, що мозок любителів заводити дружбу на Facebook відрізняється від мозку тих, у кого віртуальних друзів зовсім мало.

Постійне спілкування у Facebook впливає на будову мозку

Так, у товариських користувачів соціальної мережі виявилося більше сірої речовини в деяких областях мозку.

«Ми хотіли зрозуміти, чи пов’язані комунікабельність в соціальних мережах і будова головного мозку.

Виявилося, що між кількістю друзів і обсягом деяких відділів мозку існує асоціація », – розповідають вчені з Університетського коледжу Лондона, підкреслюючи, що наявність зв’язку не означає, що одне є причиною іншого.

Можливо, деякі люди, у яких більш розвинені певні відділи мозку, мають підвищену схильністю до соціальних контактів. З іншого боку, постійне спілкування в мережі також може впливати на будову мозку.

Серед областей мозку, обсяг яких пов’язаний з кількістю друзів на Facebook, можна відзначити мигдалеподібне тіло, яке бере участь у формуванні пам’яті та емоційної реакції. Зазвичай ця частина мозку збільшена у людей, які в реальному житті володіють великою кількістю друзів.

Крім цього, з комунікабельністю пов’язані верхня скронева борозна, ліва середня скронева звивина, а також права частина енторінальної області кори головного мозку.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.