Новини світу. 5 жовтня. Віртуальна енциклопедія пригрозила відключити італійський інтерфейс, якщо прем’єр-міністр не поверне своїм громадянам свободу слова.

Wikipedia італійською мовою можуть заблокувати

Відомий Інтернет-ресурс при перемиканні контенту сайту на італійську мову перенаправляє користувачів на сторінку з витягом з Параграфа 29 нового законопроекту Берлусконі.

Wikipedia пояснює, що нововведення Парламенту, що змушують користувачів мережі підлаштовуватися під державних чиновників і забороняють відкрито висловлювати думку населення, позбавляють громадян Італії елементарної свободи слова.

“У разі схвалення законопроекту, інтерфейс Wikipedia на італійській мові буде повністю заблокований, а пізніше вилучений”, – попереджає безкоштовна електронна енциклопедія. Якщо Берлусконі доб’ється свого і закон вступить в силу, сторінка Wikipedia італійською мовою припинить своє існування.

Законопроект, про який говорить адміністрація сайту, зобов’язує користувачів інтернету протягом двох діб видалити з блогів будь-яку критику або образливі висловлювання на адресу політиків.

Джерело LifeNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.