Новини України. 21 жовтня. У зв’язку з рішенням Верховної Ради України від 18 жовтня 2011 року щодо переходу на зимовий час вперше в історії країн СНД різниця в часі між Україною та Російською Федерацією становитиме 2 години.

Різниця в часі між Україною та РФ становитиме 2 години

Наразі залізничникам потрібно розробити новий графік руху пасажирських поїздів дальнього слідування, поїздів міжнародного сполучення та транзитних у надзвичайно стислі терміни. Про це повідомили у прес-службі “Укрзалізниці“.

Поїзди міжнародного сполучення, зокрема з Росією, Білоруссю та Молдовою, після 30 жовтня та до опрацювання відкоригованого розкладу, курсуватимуть за попереднім графіком, оскільки процес коригування та узгодження розкладу руху поїздів із зарубіжними залізничними адміністраціями вимагає часу. За попередніми даними процес адаптації графіків триватиме до 3 грудня.

Пасажири, які збираються здійснювати поїздку з 31 жовтня по 3 грудня 2011 року в напрямку Росії, Білорусі або транзитом через вказані держави, і вже придбали проїзні документи, мають уточнити час відправлення поїзду по станції посадки.

Нагадаємо, перехід на зимовий час восени й на літній час навесні був введений у Радянському Союзі 30 років тому. У Росії про скасування зимого часу почали говорити ще в лютому поточного року. Медведєв тоді сказав, що “необхідність адаптуватися пов’язана і зі стресом, і з захворюваннями”.

Верховна Рада України спочатку ухвалила Постанову “Про зміну порядку обчислення часу на території України“, якою скасовувалося щорічне переведення годинників на зимовий і літній час, а 18 жовтня прийняла іншу постанову, згідно з якою попереднє рішення про скасування переведення годинника на зимовий час втрачає свою чинність.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.