Новини авто. 7 жовтня. Шведський автовиробник Volvo заявив про розробку нової системи, яка дозволить уникати зіткнення з тваринами на дорогах.

Volvo придумала систему "антилось"

“Антилосина” система з’явиться на великих позашляховиках марки.

Компанія розробляє систему, яка використовує набір радарів і інфрачервону камеру для моніторингу дорожньої обстановки і зможе попередити водія про тварину, яка знаходиться неподалік, а також зможе загальмувати в разі неминучості зіткнення.

Передбачається, що нова технологія з’явиться протягом найближчих декількох років і буде встановлюватися на великі автомобілі марки, наприклад, позашляховик XC90. Система повинна позитивно вплинути на популяцію тварин, що страждають схильністю переходити дорогу в “неналежному” місці. Так, в США за останні 12 місяців було зафіксовано більше мільйона аварій з участю тварин, що коштувало країні в 3,5 млн доларів.

Шведський автовиробник, що представив першу в світі систему автоматичного гальмування перед перешкодою, хоче залишатися в лідерах в області розробки систем безпеки.

“Зараз ми є лідерами в галузі активної безпеки і ми хочемо і далі залишатися “номером один”, – заявив глава компанії Стефан Якобі, зазначивши, що ці досягнення є важливою складовою основної мети – збільшити щорічні продажі машин до 800 тисяч до 2020 року.

За матеріалами автовести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.