Новини здоров’я. 14 жовтня. Для того, щоб ваша дієта була ще більш ефективною, відмовтеся від будь-яких напоїв, включаючи каву і чай з цукрозамінників, віддаючи перевагу воді. Вчені впевнені, що такий спосіб має додаткові переваги.

Від води худнуть

Експерти з університету Північної Кароліни з’ясували, що відмова від солодких напоїв з цукром на користь дієтичних напоїв або води допомагає тим, хто сидів на дієті, позбутися від 5% своєї ваги.

Однак при цьому вживання води замість інших напоїв допомагає налагодити здорові обмінні процеси.

Дослідження за участю 315 пацієнтів, що страждали від ожиріння, показало, що перехід на воду допоміг їм поліпшити показники цукру в крові, а також позитивно вплинув на кров’яний тиск.

Після трьох місяців експерименту виявилося, що люди, які продовжували пити дієтичні напої, споживали більше калорій в цілому, а також стали «прикладатися» до десертів та цукерок, що згодом могло нівелювати позитивні результати дієти.

«Ми вважаємо, що особливої ​​користі відмова від солодких напоїв і перехід на дієтичні не приносить, адже, зрештою, такі люди споживають більше вуглеводів і солодощів. Найбільш ефективною і корисною в даному аспекті є заміна інших напоїв на звичайну воду», – вважають вчені.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.