Новини політики. 19 жовтня. Генеральний прокурор України Віктор Пшонка повинен переглянути зняття судимостей з президента Віктора Януковича, а не займатися реанімацією закритих за рішенням судів і колишніх генпрокурорів справ стосовно Юлії Тимошенко.

Власенко радить Пшонці переглянути судимості Януковича

Про це заявив її захисник у справі, бютівець Сергій Власенко.

“Нехай Пшонка перегляне рішення по шапках Януковича, щодо зняття судимостей. Це був би чесний і мужній хід”, – підкреслив Власенко, коментуючи заяву генпрокурора Пшонки сьогодні на прес-конференції в Києві, де він зазначив, що має намір дати детальну оцінку рішення суду і постанови Святослава Піскуна про закриття справи щодо боргів корпорації Єдині енергетичні системи України (ЄЕСУ).

На думку захисника Тимошенко, влада “цілком і повністю пішла в абсурд”. “Один сидить і розповідає про те, що він буде піднімати судові рішення десятирічної давності за Тимошенко. Інший, я маю на увазі Миколу Азарова, готовий півмільярда заплатити, лише б вона у в’язниці сиділа”, – заявив Власенко.

Нагадаємо, 13 жовтня стало відомо, що Службою безпеки України проти Тимошенко і колишнього прем’єр-міністра Павла Лазаренка порушено нову кримінальну справу, пов’язану зі спробою покладання боргів корпорації Єдині енергетичні системи України перед Міністерством оборони Росії на бюджет України.

Сьогодні генеральний прокурор заявив, що у вівторок Тимошенко допитали у новій кримінальній справі. Крім того, Пшонка зазначив, що хоче дати більш детальну правову оцінку справ, які розслідувалися відносно Тимошенко раніше і були закриті в 2005 році.

За матеріалами ЛIГАБiзнесIнформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.