Новини України. 14 жовтня. Керівник групи захисту Юлії Тимошенко Сергій Власенко заявляє, що Державна пенітенціарна служба України не дає правдиву інформацію щодо неприпустимих умов утримання Юлії Тимошенко у камері київського слідчого ізолятора.

Сергій Власенко
Сергій Власенко

“Я можу сказати, що умови перебування її в камері – не такі, як про це говорить пенітенціарна служба.

Принаймні з точки зору температурного режиму я можу сказати, що ще вчора були проблеми з опаленням.

У камері великі щілини у вікні, температура в камері, наскільки я знаю, практично не відрізняється від температури повітря (на вулиці)”, – розповів Сергій Власенко, повідомляє сайт Юлії Тимошенко.

Народний депутат нагадав, що організм Юлії Тимошенко зараз є надзвичайно вразливим у зв’язку з перенесеними простудними захворюваннями. “Я можу сказати, що протягом останніх декількох тижнів на фоні всіх тих проблем зі здоров’ям, про які ми вже говорили, двічі Юлія Володимирівна хворіла на простудні захворювання. І про цьому вже більше 60 днів не надають можливості допустити до неї лікарів, яким вона довіряє”, – нагадав Сергій Власенко.

Як відомо, напередодні Державна пенітенціарна служба України заявила, що умови перебування Юлії Тимошенко у СІЗО є прийнятними. Зокрема, йшлося про задовільний стан тепломереж і комфортний температурний режим у камері (+23 градуси за Цельсієм).

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.