Новини світу. 12 жовтня. Австралійський Сідней визнанили найкращим туристичним містом світу.

Сдней - найпривабливіше туристичне місто

Свою нагороду мегаполіс отримав завдяки туристам, які взяли участь в опитуванні, проведеному американським журналом “Conde Nast Traveler”.

Туристам з різних країн запропонували оцінити відомі міста планети за такими критеріями, як доброзичлива атмосфера, культура, пам’ятки, співвідношення цін та якості послуг готельного та ресторанного бізнесу, привабливість магазинів. Сідней, столиця штату Новий Південний Уельс, набравши 85,1 бала, випередив Флоренцію, Париж і Нью-Йорк.

Як заявив міністр туризму штату Новий Південний Уельс Джордж Соуріс, для Сіднея і його жителів світове визнання є вищою похвалою.

“Ми завжди раді гостям”, – підкреслив Джордж Соуріс, нагадавши, що окрім будівлі Сіднейської опери, легендарного мосту Харбор-брідж і телевежі, у місті діють музеї, театри, галереї, акваріуми, зоопарки, куточки дикої природи, пляжі.

“Приємно здивує і місцева кухня, заснована на кращих традиціях світової кулінарії. Адже Австралія давно вже стала рідним домом для вихідців з країн Азії, Близького Сходу, Європи, Америки і Африки”, – зауважив міністр.

За його словами, місто також є місцем проведення великих міжнародних кіно-та музичних фестивалів.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.