Новини шоу-бізу. 4 жовтня. Зірка Бродвею Мерілу Хеннер, до якої прийшла слава в 70-х роках, сьогодні стала зіркою для медиків і фізіологів.

Мерілу Хеннер має феноменальну пам'ять

Вчені досліджують феноменальну пам’ять 59-річної жінки. Артистка пам’ятає кожен день свого життя. Ця здатність ставить в тупик фахівців, що вивчають мозок, і змушує їх переглянути базові уявлення про природу пам’яті і її межі.

Мерілу Хеннер може описати будь-який свій день: у що вона була одягнена, яка була погода, і що показували по телевізору. Її перші спогади відносяться до віку півтора років (18 місяців), вона пам’ятає, як в цьому віці грала з братом. Більшість людей, за словами фахівців, за своє життя запам’ятовують близько 250 осіб. Хеннер пам’ятає тисячі.

Хеннер – одна з небагатьох людей, феноменальну пам’ять яких на події автобіографії медики називають гіпертімезією – це здатність запам’ятовувати кожен день свого життя, пише видання Daily Mail. Це відносно нове поняття в психофізіології, воно вперше з’явилося в 2006 році. Число людей з такою особливістю пам’яті не перевищує 20 по всьому світу.

За матеріалами Infox.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.