Новини політики. 7 жовтня. Верховна Рада може не ратифікувати Угоду про асоціацію з ЄС у разі, якщо в ній не згадуватиметься про можливість членства України в Євросоюзі.

Леонід Кожара висуває вимоги до ЄС

Про це заявив депутат, заступник голови Комітету ВР у закордонних справах Леонід Кожара.

“Відсутність такого згадування порушує баланс політичних сил в Україні щодо європейської інтеграції та дасть перевагу тим, хто штовхає Україну в сторону від Європи“, – вважає він.

“Це може негативно вплинути на співвідношення політичних сил у парламенті в ході ратифікації Угоди, підсиливши голоси опонентів асоціації України з ЄС. Відповідно, нам буде значно важче знайти підтримку в парламенті, коли це питання буде винесено на голосування”, – сказав він.

Кожара наголосив при цьому, що Україна зацікавлена в підписанні Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, включаючи створення поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі.

За його словами, в Україні давно досягнуто консенсусу між представниками влади та опозиції про підтримку європейської інтеграції, з чим погоджується і більшість громадян.

“Тому для нас дуже важливо, щоб такий серйозний крок, як підписання Угоди про асоціацію, містив згадування про європейську перспективу України“, – наголосив він.

На думку Кожари, включення такого пункту в угоду буде позитивно сприйнято в українському суспільстві та представниками провідних політичних сил.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.