Новини політики. 14 жовтня. Учасники Форуму громадських організацій України дали народним депутатам термін на саморозпуск до 3 листопада, а з 3 листопада Верховна Рада буде нелегітимною.

Верховна Рада повинна саморозпуститися до 3 листопада

Таке рішення підтримали близько тисячі учасників форуму, який проходить сьогодні в Києві.

Як повідомив, виступаючи на форумі, перший заступник голови організації “Ніхто крім нас” Борис Новожилов, якщо до 3 листопада депутати добровільно не залишать будівлю парламенту і не приймуть рішення про саморозпуск і проведення виборів до парламенту, організації, що прийняли участь у форумі, проведуть акції протесту під обласними адміністраціями та обласними радами по всій Україні і передадуть в облради і обладміністрації заяви про те, що Верховна Рада з 3 листопада є нелегітимною, повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Вони також виберуть від кожної області по три представника, які 5 листопада зберуться в Києві для створення громадської ради, який і визначиться з подальшими діями.

Учасники Форуму громадських організацій України направлять лист кожному народному депутату України з пропозицією саморозпуститися до 3 листопада 2011 року. Текст звернення схвалили сьогодні на форумі близько тисячі його учасників.

У листі депутатам говориться, що “своєю безвідповідальною, антинародною і антидержавницькою діяльністю ви остаточно вичерпали ліміт нашої довіри”. “Ви дискредитували себе щоденним звуженням і скасуванням соціальних, економічних та громадянських прав і свобод, погіршенням нашого життя, знищенням майбутнього наших дітей, постійними спробами перетворити наш народ на рабів і жебраків”, – йдеться в листі.

“Цинічною зневагою Конституцією, голосуванням чужими картками, самовільним продовженням своїх повноважень ви поставили себе поза законом. Ви втратили юридичну легітимність і громадське визнання. Ви повинні піти самі”, – вважають учасники форуму.

Нагадаємо, раніше була зроблена спроба обшуку в квартирі лідера організації “Ніхто крім нас” Олександра Ковальова, але виявилося, що документи на обшук оформлені з помилками. Пізніше заступник прокурора Києва В’ячеслав Трунов заявив, що оперативно-слідчі дії податкової міліції в офісі організації воїнів-афганців проводилися з-за помилки оперативників – податківці помилилися адресою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.