Новини України. 28 жовтня. Прем’єр-міністр Микола Азаров розсмішив вчителів тезою, що 2011 року зарплати викладачам піднімались 5 разів.

Микола Азаров
Азаров не зрозумів, чим розсмішив вчителів

“2011 рік ми завершили ростом економіки. У 2011 році ми 5 разів піднімали заробітну плату. На трошки, але піднімали”, – сказав прем’єр, виступаючи на ІІІ Всеукраїнському з’їзді працівників освіти, який відбувається у Національному авіаційному університеті у Києві.

У цей момент увесь зал засміявся. “Я не зрозумів. Цього що – не було? А на скільки піднялась зарплата?” – перепитав Азаров.

Не дочекавшись однозначної відповіді, голова уряду звернувся до міністра освіти Дмитра Табачника із цим запитанням. Табачник доповів, що у 2010 році вчительська зарплата складала 2180 грн, а у 2011 році – вже 2530 грн. Ці цифри зал також зустрів гулом.

“Так це що, теж недостовірна інформація? – звернувся до вчителів Азаров. – Я рахую по-простому. Кожний місяць збільшуються видатки на оплату праці. Виникає питання – гроші, що, не доходять до вас? Доходять. Значить, давайте вірити цифрам”.

Прем’єр також запевнив, що зарплата викладачам підніматиметься й надалі.

Слід зауважити, що учасників з’їзду не випускають із зали засідання. Якщо вони вийдуть у хол, то назад до зали вже не потраплять. “Нам сказали до перерви нікого не впускати”, – відзначили молоді хлопці, які стоять біля вхідних дверей.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.