Новини світу. 20 жовтня. Рада ЄС з сільського господарства та рибальства в четвер у Люксембурзі повернеться до обговорення пропозиції Європейської комісії про порядок безкоштовної роздачі продовольчих продуктів малозабезпеченим громадянам Євросоюзу.

В Євросоюзі роздаватимуть хліб

Перша пропозиція за відповідним регламентом була зроблена Єврокомісією в 2008 році. У 2010 і у вересні 2011 року комісія пропонувала змінені варіанти. Всі три рази меншість держав-членів Євросоюзу блокувала в Раді ЄС цей документ, перешкоджаючи нормальному функціонуванню програми продовольчої допомоги до кінця 2013 року.

На останньому засіданні Ради 20 вересня в Брюсселі міністр сільського господарства головуючої в Євросоюзі Польщі Марек Савіцкі пообіцяв домагатися компромісу з цього питання, щоб запропонувати рішення до жовтневої Ради ЄС.

Європейська програма допомоги малозабезпеченим почалася в 1987 році з ініціативи тодішнього голови Єврокомісії Жака Делора, які відгукнулися на заклик засновника французького благодійного руху “Ресторани серця” знаменитого гумориста Колюш, який запропонував використовувати для постачання бідних надлишки європейської продовольчої продукції.

За матеріалами ЛIГАБiзнесIнформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.