Новини України. 24 жовтня. До ювілею Назарія Яремчука на Буковині започаткують нову мистецьку премію, а на фасаді обласної філармонії відкриють меморіальну дошку.

На Буковині вшанують пам'ять Назарія Яремчука

Про це під час прес-конференції з питань відзначення 60-річчя від дня народження народного артиста України Назарія Яремчука повідомив начальник управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації Іван Петрусяк.

Зокрема, він розповів, що відзначення ювілею в області відбуватиметься з 28 до 30 листопада.

“Підготовчу роботу до святкування важливої дати розпочали ще торік. Для цього видано розпорядження обласної державної адміністрації, створено оргкомітет з підготовки та відзначення ювілею, затверджено низку”, – сказав Іван Петрусяк.

Зокрема, до 60-річчя митця, 28 листопада в Чернівецькій обласній філармонії проведуть вечір-спогад про Назарія Яремчука, 28-29 листопада – конкурс молодих виконавців сучасної естрадної пісні імені Назарія Яремчука, 29 листопада – гала-концерт за участю переможців Конкурсу та почесних гостей, 30 листопада – відкриття меморіальної дошки на фасаді будинку обласної філармонії, відвідування могили співака на Центральному кладовищі міста Чернівці, відвідування музею-садиби Назарія Яремчука в місті Вижниця, гала-концерт в районному Будинку культури міста Вижниця за участю переможців конкурсу молодих виконавців сучасної естрадної пісні імені Назарія Яремчука та почесних гостей, передає прес-служба Чернівецької ОДА.

Іван Петрусяк зауважив, що конкурс сучасної естрадної пісні імені Назарія Яремчука передбачає підтримку молодих талановитих виконавців. Участь в цьогорічному конкурсі візьмуть молоді виконавці віком 16-19 років з усіх областей України.

Крім цього, передбачено заснування обласної премії імені Назарія Яремчука з метою підтримки молодих естрадних виконавців, проведення міського фестивалю сучасної естрадної пісні імені Назарія Яремчука фотовиставок та інших заходів присвячених відомому співаку.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.