Новини України. 28 жовтня. На початку листопада у всесвітній мережі стартує багатофункціональна комунікаційна платформа Friendin.net, яка поєднує вже відомі переваги соцмереж з новими можливостями для активного приватного та ефективного ділового спілкування.

комп'ютер, інтернет
В Україні буде своя соцмережа

Про це повідомили у прес-службі засновників, передає УНН

Над створенням платформи півтора року працювала команда з більше як 20 чільних українських програмістів. Загалом у проект інвестовано понад 1,5 млн доларів.

Friendin.net — нова соціальна мережа з унікальними можливостями, завдяки яким користувачі можуть створити індивідуальний майданчик для спілкування на різних рівнях — з друзями, колегами, партнерами.

“Для створення Friendin.net застосовано унікальні інноваційні технології, які досі не було реалізовано в жодному проекті, — розповів автор проекту Анатолій Глоба. — Ресурс базується на головному принципі соціального нетворкінга — спілкуватися легко й просто. Водночас Friendin.net має низку переваг і вдосконалень порівняно з іншими соціальними мережами”.

Нову соціальну платформу розроблено з урахуванням індивідуальних особливостей і вимог. Зокрема, інтерфейс Friendin.net надається для налаштувань під конкретного користувача: окремі структурні блоки користувач може розмістити на екрані за власним бажанням. Меню Friendin.net адаптовано для пристроїв з сенсорними екранами, що стають дедалі популярнішими (телефони, смартфони, планшети).

Крім традиційної письмової комунікації, Friendin.net пропонує спілкуватися у відеорежимі за допомогою відеочату. Користувачі нового ресурсу можуть також обмінюватися файлами, створювати власні плей-списки музичних і відеофайлів за допомогою спеціально розробленої форми відеоплеєра. Система кнопок схвалення дозволяє користувачам стежити за уподобаннями своїх друзів і самостійно розробляти варіанти оцінки свого повідомлення.

Реєстрація на Friendin.net безкоштовна і вільна для всіх без винятку користувачів всесвітньої мережі. Окремо розроблено систему інвайтів, якою при бажанні можна буде скористатися, але вона не матиме обов’язкового характеру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.