Новини України. 24 жовтня. В Україні спостерігається ажіотажний попит на автомобілі.

В Україні - ажіотаж на автомобілі

Виробники та імпортери виявилися до цього не готові і тому в країні вже виник дефіцит автомобілів.

Про це повідомив Олег Назаренко, гендиректор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів.

У липня 2011 року, за словами О.Назаренка, об’єми продаж автомобілів виросли на 47% у порівнянні з минулим роком, а у серпні – на 54%. Це рекордні продажі за останні три роки.

“Існував так званий “відкладений попит”, тобто люди їздили на старих автомобілях і не поспішали купувати нові. Наразі ці люди вирішили вже не відкладати купівлю авто”, – пояснив експерт.

Причин декілька. Основною причиною О.Назаренко вважає перспективу запровадження додаткового мита на імпортні автомобілі. Йдеться про запровадження крім уже існуючого 10% мита, ще спеціального мита.

Пропонується встановити 33,4% мито для автомобілів з об’ємом двигуна до 1500 см. куб., а для автомобілів з об’ємом двигуна від 1500 до 2200 см. куб – 47%.
Другою причиною стали процеси у світовій економіці, і зокрема нестабільна позиція долара.

“Люди, у яких були доларові заощадження, вирішили у щось їх вкласти”, – наголосив О.Назаренко. І третьою причиною експерт називає очікування обвалу гривні. За словами експерта, спостерігається дефіцит не тільки імпортованих автомобілів, але й тих, що збираються в Україні.

Нагадаємо, представники “Укравтопрому” наполягають на введенні спеціального мита (33,4% для автомобілів 1000 – 1500 см.куб та 47% для авто 1500 – 2200 см.куб).

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.