Новини України. 4 жовтня. У Харкові з’явилася модна послуга – чіпування тварин.

Чіпування тваринок допомагає шукати загублених улюбленців

Крім спеціальних паспортів для домашніх вихованців в КП «Центр поводження з тваринами» господарям пропонують ввести під шкіру вихованця спеціальний мікрочіп, повідомляє Сегодня.

Чіпи з біосумісного скла розміром з рисове зернятко, в якому міститься унікальний ідентифікаційний номер, ветеринари вводять під шкіру кішці або собаці. Вартість послуги 150 грн.

Цей чіп залишається з твариною протягом всього її життя. «За допомогою чіпів дуже легко відшукати власника тварини, яка може втратити жетон або бирочку з адресою. А чіп завжди допоможе ідентифікувати її», – говорить директор КП Юлія Шаповалова.

Господаря чотирилапого можна відшукати без проблем, в КП можуть просканувати тварину, встановити номер, за яким відшукають координати власника і повернуть вихованця.

Однак у комунальному підприємстві кажуть, що харків’яни неохоче витрачаються на унікальний ідентифікатор для домашніх вихованців. Поки ж чотирилапих друзів чіпують всього 3-4 власника на місяць, в основному ті, у кого елітні і дорогі породи тварин. Вони побоюються підміни або крадіжки своїх улюбленців, кажуть працівники КП. Імплантувати чіп вимагають і правила перевезення тварин. Приміром, в Ізраїль та Великобританію тварину без спецчіпа просто не пустять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.