Новини України. 15 жовтня. Ряд громадських організації України спільно з профспілками обговорять можливість проведення в Києві 48-годинного загальнонаціонального страйку.

В Україні хочуть провести загальний страйк

Про це на прес-конференції вчора заявив глава Громадського конституційного комітету Юрій Збітнєв, передає ЛігаБізнесІнформ

За його словами, питання буде обговорюватися на загальносуспільному конгресі в Києві, проведення якого заплановано 11 листопада.

“Я думаю, там буде поставлений ультиматум владі. Ми будемо ініціювати загальнонаціональний 48-годинний страйк, який стане початком загальнонаціональних акцій протесту”, – зазначив Збітнєв.

Він вважає, що проведення цієї акції змусить уряд і президента Віктора Януковича піти на діалог. Мета акції – відставка чинної влади, зміна системи влади шляхом створення всеукраїнських конституційних зборів.

Він також повідомив, що Громадський конституційний комітет підтримає профспілкові організації у проведенні в Києві 17 жовтня “Маршу проти бідності“.

У свою чергу перший заступник голови громадської організації “Ніхто крім нас” Борис Новожилов, повідомив, що на загальносуспільному форумі в Києві громадські організації висунули вимогу саморозпуску чинного складу парламенту до 3 листопада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.