Новини економіки. 21 жовтня. Підписана угода про зону вільної торгівлі з СНД не містить жодних зобов’язань щодо вступу до Митного союзу.

Азаров запевнив, що не обіцяв СНД вступити до МС

Про це заявив прем’єр Микола Азаров на своїй сторінці в Facebook.

“Незабаром текст договору буде опубліковано, і ви зможете самі в цьому переконатися.

Що стосується аналогічного договору з ЄС, то ми неодноразово говорили про те, що ми готові підписати такий договір з Євросоюзом“, – уточнив він.

“Напевно, це тільки в Україні прийнято протиставляти співпрацю з країнами ЄС співпраці з країнами СНД. Третина нашого товарообігу припадає на ЄС і понад 40% припадає на країни Співдружності“, – додав Азаров.

При цьому прем’єр підкреслив, що “багато в торгівлі визначається навіть не режимом торгівлі, а чинними технічними регламентами”.

“Але, наприклад, питання якості продукції, санітарні, фітосанітарні норми і т.д. можуть дуже серйозно ускладнити життя наших підприємців… Ось крім загальних правил в торгівлі повинні діяти і загальні технічні регламенти”, – уточнив Азаров.

“Тоді знімається велика кількість проблем у взаємній торгівлі. Саме тому я і дав доручення розглянути можливість приєднання до тих регламентів, які діють в рамках Митного союзу“, – додав він.

За матеріалами УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.