Новини світу. 11 жовтня. Жителі Великого Новгорода підійшли до питання неправильного паркування дуже креативно.

За неправильну парковку перефарбували машину в рожевий колір

Водій дорогої BMW однієї з останніх модифікацій вирішив не витрачати час на пошуки місця для парковки і залишив свій автомобіль в “кишені” у будівлі таким чином, що іномарка зайняла значну частину тротуару, заважаючи перехожим.

Подібна вільність власника дорогої машини видалася неприйнятною бригаді малярів, які працювали саме на першому поверсі вподобаної водієм будівлі. “Очевидно, автомобіль став перешкодою й для робітників, які займалися ремонтом”, – наводить агентство “РИА Новости” слова одного з очевидців.

Треба зазначити, що маляри для початку опитали місцевих жителів, намагаючись з’ясувати, кому належить іномарка. Оскільки питання робочих залишилося без відповіді, а господаря розшукати в короткий час не вдалося, бригада малярів вирішила піднести власникові машини настільки незвичайний сюрприз, що той навряд чи забуде свою провину.

Скориставшись валиками на довгих ручках, робочі перефарбували темну спочатку іномарку в “гламурний” рожевий колір. Ну, і відповідно до російської національної традиції, написали непристойне слово на задньому склі автомобіля.

“Машина простояла на вулиці до ночі, після чого пропала”, – додав очевидець.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.