Новини технологій. 31 жовтня. Російська інтернет-компанія Mail.ru запустить власний сервіс мікроблогів, який буде конкурувати з Twitter.

Mail.ru створить свій Twitter

Новий сервіс буде інтегрований з іншими онлайн-проектами Mail.ru Group: повідомлення в мікроблозі можуть транслюватися в профілі автора на інших сайтах. Про це пише “Коммерсант” з посиланням на власні джерела. Інформація про створення мікроблогів Mail.ru офіційного підтвердження поки не отримала.

Mail.Ru Group утворена в 2010 році. Холдинг контролює російські соціальні мережі “Однокласники” і “Мій світ”, а також володіє 39,99% мережі “ВКонтакте” і 2,33% Facebook. Крім того, серед активів Mail.ru – сервіси обміну миттєвими повідомленнями ICQ і “Mail.ru Агент”, платіжний сервіс Qiwi та інші.

Twitter існує з 2006 року і є найпопулярнішою в світі майданчиком для ведення мікроблогів (довжина одного повідомлення не перевищує 140 символів). За даними ComScore, у вересні 2011 року світова аудиторія Twitter становила 157,3 мільйони унікальних відвідувачів, при цьому за рік вона зросла на 54%.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.