Новини світу. 18 жовтня. Мер Риму Джанні Алеманно на місяць заборонив проведення маніфестацій і демонстрацій в італійській столиці після заворушень.

В Римі заборонили протестувати

Згідно з новими правилами, незадоволені зможуть проводити лише сидячі страйки, причому тільки в спеціально відведених для цього місцях, в основному – на міських площах Bocca della Verità, Santi Apostoli, San Giovanni та інших.

Влада вирішила вдатися до настільки суворим заходів після того, як у Римі пройшла велика молодіжна демонстрація, в результаті якої поранення отримали близько 70 осіб.

Незадовго до закінчення демонстрації від величезного натовпу протестуючих, які скандували «Європа, піднімайся!», відокремилася невелика група молодих людей. Вони підпалили кілька машин, розбили вітрини магазинів. Пізніше влада заявила, що призвідниками заворушень були члени анархічного угруповання «Чорний блок». Заарештованим в Римі в суботу 12 маніфестантам загрожує від трьох до 15 років позбавлення волі, заявила влада в минулий понеділок.

«Магазини розграбовані, вітрини розбиті. Збиток, нанесений в Римі, оцінюється трохи менше ніж в 1 млн євро», – писали тоді італійські ЗМІ.

Акція «Захопи Уолл-стріт» в Римі зібрала, за різними оцінками, від 100 тис. до 200 тис. осіб: незадоволені фінансовою політикою і діями уряду з’їжджалися з усієї країни.

За матеріалами Газета.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.