Новини України. 3 жовтня. За період дії Закону «Про заборону грального бізнесу в Україні» встановлено майже 2,5 тис. фактів незаконного проведення азартних ігор.

ПР хоче легалізувати проведення азартних ігор

Про це повідомила прес-служба Державної податкової служби України.

Також вилучено обладнання на 376 млн грн. До органів внутрішніх справ направлено майже 1,7 тис. матеріалів для порушення кримінальних справ.

Працівниками підрозділів правової роботи направлено до суду 270 позовів про застосування санкцій до організаторів проведення в Україні азартних ігор. На користь ДПСУ судами вже прийнято 101 рішення на загальну суму майже 604 млн грн.

Загалом виявлено 772 факти проведення азартних ігор через інтернет-зали, вилучено грального обладнання на 58 млн грн, до органів МВС передано 613 матеріалів для порушення кримінальних справ, до судів направлено 91 позов про застосування санкцій.

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про гральний бізнес в Україні, ініційований народним депутатом від Партії регіонів Олегом Царьовим. У документі пропонується легалізувати проведення азартних ігор як в казино, так і в електронних (віртуальних) клубах інтелектуально-комерційних ігор. Текст законопроекту опубліковано на сайті ВР.

За матеріалами ZN.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.