Новини України. 13 жовтня. Французька компанія подала скаргу до АМКУ через порушення процедури закупівлі в ДП “Олімпійська надія – 2022”.

В Каськіва вже шукають корупцію

Французька компанія “Albertvilloise d’Etudes et de Services Techniques – ABEST” подала скаргу в АМКУ щодо порушення Державним підприємством “Олімпійська надія – 2022” порядку проведення процедури закупівлі на послуги з розроблення техніко-економічного обґрунтування створення спортивно-туристичної інфраструктури для проведення зимових Олімпійських ігор в Україні в 2022 році, пише сайт “Наші Гроші”.

“Скаржник… просить призупинити процедуру закупівлі на строк до винесення рішення за скаргою, у зв’язку з перевіркою правоохоронними органами України членів комітету з конкурсних торгів та представників учасника торгів “Кленкхар Партнер Консалтинг” на предмет виявлення в їх діях ознак злочину, а також з метою недопущення вчинення корупційних дій з боку зазначених осіб”, – йдеться в повідомленні Постійно діючої адміністративної колегії АМКУ з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель.

Також французька фірма вказує на Закону України “Про здійснення державних закупівель” щодо заборони переговорів між замовниками та учасниками торгів з питань внесення змін до змісту або ціни поданої пропозиції” і просить зобов’язати замовника відмінити процедуру закупівлі.

Колегія АМКУ 28 вересня винесла рішення, яким прийняла до розгляду скаргу “Бюро досліджень та технічних послуг м. Альбертвіля – АБЕСТ” (Франція), однак про призупинення процедури не повідомляється. Розгляд Скарги відбудеться 7 листопада 2011 року.

Процедура розкриття конкурсних пропозицій в ДП “Олімпійська надія-2022” відбулась 14 вересня. Пропозиція французької фірми була втричі дешевшою від пропозиції австрійської фірми, яку згодом було оголошено переможцем.

Згідно з протоколом розкриття пропозицій, “Albertvilloise detudes et de services techiques” (Франція) пропонувало свої послуги за 155 тис євро, “Klenkhart & Partner Consulting” (Австрія) – 425 тис євро. Також були подані заявки від ще однієї австрійської фірми “Masterconcept GmbH” вартістю 612 тис євро і від англійської “AECOM Limited” вартістю 438 тис євро.

Через тиждень після розкриття пропозицій глава Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів повідомив, що переможцем торгів обрано “Klenkhart & Partner Consulting”, чия пропозиція була найнижчою і становить 425 тис євро з терміном виконання робіт 55 днів.

При цьому пропозицію французів та інших австрійців не допустили до оцінки, оскільки вони не надали необхідні сертифікати.

Разом з тим, в протоколі розкриття пропозицій від 14 вересня відмічено, що всі чотири учасники подали всі необхідні документи.

Як відомо, національний проект “Олімпійська надія-2022” почав роботу з ініціативи президента Віктора Януковича. Весною Україна подала в Міжнародний олімпійський комітет заявку на проведенні зимової Олімпіади в Карпатах. Передбачається, що змагання по 15 видам спорту пройдуть, зокрема, в Закарпатській області, де розташовані гори Великий Верх (1598 м над рівнем моря) і Магура-Жиде (1517 м), і у Львівській області, на горі Кременець (1221 м).

За даними видання, призначення Владислава Каськіва головою Державного агентства з інвестицій пов’язане з головою Адміністрації президента Сергієм Льовочкіним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.