Новини України. 3 жовтня. Віце-спікер Микола Томенко вважає, що події, які трапилися цими днями в Одесі, вимагають невідкладного реформування правоохоронних органів.

Микола Томенко
Томенко: міліція нехай краще захищає від бандитів, а не тренується на мітингах

Про це він сказав, відповідаючи на запитання під час Інтернет-конференції на порталі ЛігаБізнесІнформ, передає прес-служба політика.

Томенко відмітив, що влада щоденно демонструє свою нездатність вирішувати будь-які питання.

“Для мене як для афганця стали шоком так звані одеські події, оскільки я в той час був в Одеській області. Якщо сотні найбільш підготовлених підрозділів МВС півдня потратили на знешкодження трьох бандитів, при тому, що один втік, то про яку безпеку громадян може йти мова?”, – наголосив Микола Томенко.

За словами політика, при всій трагічності подій, одесити жартують, що якщо замість одного кілера-чеченця в Одесу приїдуть 30, то вони захоплять все місто.

“Думаю, в нормальній цивілізованій країні міністр внутрішніх справ вже був би звільнений, а Президент звернувся би до суспільства з поясненням, як він буде реформувати правоохоронні органи, які за наші бюджетні кошти не тренувалися би на акціях протесту, а захищали людей від бандитів”, – підкреслив Микола Томенко.

Нагадаємо, міліція затримала кількох бандитів причетних до вбивств в Україні. Проте одному вдалося втекти.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.