Новини світу. 26 жовтня. В індійській фінансовій столиці Мумбаї з’явився перший на планеті вуличний банкомат, що відлічує клієнтам не банкноти, а справжнісіньке золото, срібло та інші дорогоцінні метали.

алмази
З банкомату в Індії сипляться алмази

Такий банкір-робот дуже люб’язний. Захочеш, він відпустить замовнику 10-грамові золоті інвестиційні монети із зображенням улюбленої індійцями богині Лакшмі.

А якщо є бажання, то видасть на потрібну суму діаманти, які  обрамлятимуть золотий медальйон зі свастикою, що означає в Індії сонячний кругообіг, символ вічності життєвого руху і єдності всіх, хто живе на Землі.

Дуже схожий на масивний сейф банкомат висотою у два метри встановили в діловому районі Мумбаї одна з місцевих фінансових компаній. Він пропонує індійцям на вибір 36 “продуктів”, виконаних з дорогоцінних каменів та металів вартістю від 1 до 30 тисяч рупій.

Найближчим часом такі автомати будуть встановлені в різних районах Мумбаї, а потім, не виключено, і в інших містах Індії. Як пишуть місцеві газети, ініціатори такого починання правильно вловили попит індійців на золото.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.