Новини технологій. 16 жовтня. Відео. Про важливе удосконалення в роботі свого фірмового картографічного сервісу, до послуг якого щодня вдається безліч людей по всьому світу, оголосила корпорація Google.

Google Maps вдосконалюється

Згідно інформації, опублікованої у блозі інтернет-гіганта, в популярному сервісі Google Maps з’явилася опція під назвою MapsGL, що дозволяє відображати наявні в базі даних сайту будівлі в тривимірному режимі без необхідності в модулях, які підключаються і “більш схожі на свої прототипи”.

Цікаво, що реалізована зазначена функціональність завдяки використанню крос-платформної технології WebGL (Web-based Graphics Library), розробленої Khronos Group і дозволяє за допомогою мови програмування JavaScript створювати інтерактивну 3D графіку всередині будь-якого сумісного інтернет-браузера.

Природно, в число сумісних з цим перспективним стандартом браузерів входить і фірмовий Google Chrome, а з недавніх пір до цієї “групи підтримки” приєдналася Opera в особі альфа-версії Opera 12.00. Крім того, 3D споруди в Google Maps можна переглядати і на Android пристроях через відповідний картографічний додаток Maps, а щоб приєднатися до тестування опції MapsGL, достатньо на сторінці сервісу включити її кнопкою “Хочете чогось нового?”.

ВІДЕО

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.