Новини технологій. 11 жовтня. Черговою цікавою розробкою, орієнтованою на багатих шанувальників Apple, обіцяють порадувати фахівці Computer Choppers гостей конференції Gitex, що відкрилася в Дубаї.

MacBook Pro вкритий 24-каратним золотом

Новинка являє собою ноутбук MacBook Pro, чий корпус покритий справжнісіньким 24-каратним золотом, доповненим вигадливим орнаментом у стилі Пейслі (за назвою міста в Шотландії).

Причому, майбутній власник дорогоцінної версії MacBook Pro може вибрати візерунок на корпус самостійно, а доповнює відчуття розкоші фірмовий логотип Apple на кришці у вигляді надкушеного яблука, викладеного з діамантів. Виходить дуже красиво і стильно, як можна переконатися на прикладі 13-дюймової модифікації MacBook Pro в діамантово-золотому обрамленні.

MacBook Pro вкритий 24-каратним золотом

Здається, зовсім не випадково даний продукт демонструється саме в Дубаї, адже арабські шейхи, як відомо, дуже ласі на подібну розкіш. “Ціну питання”, як зазвичай у таких випадках, можна дізнатися за спеціальним запитом, що досить гуманно по відношенню до рядових користувачів і їх нервової системи.

За матеріалами Ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.