Новини України. 4 жовтня. Глава одеської міліції Михайло Яцків підтвердив інформацію про те, що оперативники карного розшуку не встигли взяти пістолети зі збройової кімнати перед затриманням злочинців під Одесою.

На затримання група з 5 осіб з обласного карного розшуку прибула беззбройною

«Співробітників карного розшуку підняли по тривозі, у них не було часу їхати до Одеси і брати зброю», – сказав начальник Одеського облУВС.

Тим часом один з учасників провального затримання говорить про те, що інформація про приїзд бандитів до Одеси була відома заздалегідь.

А те, що співробітники карного розшуку опинилися на місці перестрілки беззбройними, начальство пізніше намагалося приховати.

«Бандитів на чолі з Асланом Дікаевим МВС “вела” вже кілька днів – прослуховували їх телефони. Було відомо, що вони отримали нове замовлення на вбивство в Одесі. Після цього з міністерства надійшла команда їх затримати на автотрасі. Але підготовка до операції по «прийому» бандитів з самого початку нагадувала театр абсурду: на затримання група з 5 осіб з обласного карного розшуку прибула беззбройною – начальство не дало часу операм заїхати в управління і взяти пістолети. У хлопців з «угро» були тільки особисті травматичні пістолети. Крім них, було ще 5 «беркутівців» і 2 «даішників» з пістолетами», – повідомив правоохоронець.

За словами джерела, після завершення невдалої операції із затримання начальство вирішило приховати факт неозброєності співробітників карного розшуку на затримання. «В журнал видачі зброї після перестрілки внесли запис, що нам нібито видали зброю “до того”. Але зробити запис в тому ж журналі, що зброя здана, начальство забуло. На наступний день це було виявлено комісією з Києва при простому перерахуванні “стволів” в збройці. Начальству здорово влетіло, але нас попросили нікому про це не говорити », – сказав міліціонер.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що міліція затримала п’ятьох осіб, які підозрюються в причетності до угруповання, члени якої вбили двох міліціонерів і поранили ще чотирьох під Одесою. Вони також підозрюються здійсненні замовлених убивств.

Як повідомлялося, в ніч на 30 вересня два міліціонери загинули і чотири отримали поранення в перестрілці з кілером-росіянином в Одеській області.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.