Новини України. 14 жовтня. Депутати Ужгородської міської ради ухвалили рішення, згідно з яким, з 1 листопада 2011 року пропонується починати роботу на годину пізніше, ніж в цілому в Україні.

Ужгород перейде на "зимовий" час

Про це заявив мер Ужгорода Віктор Погорєлов.

Уроки в міських школах будуть починатися не о 8, а о 9 годині, а робота інших організацій буде починатися не о 9, а о 10.

Депутати мотивували своє рішення тим, що закарпатці звикли до старого, «зимового» часу, і рішення Верховної Ради про його скасування згубно відіб’ється на здоров’ї місцевих жителів.

Також депутати доручили Ужгородському міськвиконкому розробити рішення, яким запропонувати починати роботу підприємств, установ і організацій на годину пізніше.

Нагадаємо, що 20 вересня Верховна Рада України прийняла постанову «Про зміну порядку обчислення часу на території України», якою скасовано щорічне переведення годинників на зимовий/літній час.

Даною постановою передбачено встановити з 27 березня 2011 року на території України час другого часового поясу з додаванням однієї години.

Цього року від переведення стрілок відмовилися Росія і Білорусь. Перехід на літній час здійснюється у більшості розвинених країн, у тому числі у США і всій Європі.

За матеріалами ДТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.