Новини України. 14 жовтня. Фото. У соцмережах інтернету поширюється всеукраїнський безстроковий флеш-моб “STOP#Zek!”, який закликає писати на зворотній стороні кожної грошової купюри у верхньому правому кутку напис: “Зека геть!”.

Зека геть
Ось так виглядає "послання" для президента України

Ініціатори акції закликають українське суспільство не мовчати і висловити свою думку з приводу політики президента Віктора Януковича.

“Вислови свою думку і про неї дізнається вся країна. Напиши на зворотній стороні кожної купюри у верхньому правому кутку: “Зека геть!” і пусти її по Україні“, – йдеться у зверненні.

За словами активістів, будь-яка людина може приєднатися до акції будь-де та у будь-який час. Водночас, вони зазначають, що напис не повинен бути надто великим, інакше такі гроші банки будуть вилучати з обігу.

Всього напис “Зека геть” фігурує на гривнях, які в сумі складають 7203 грн. “Тюнінговані” гривні активісти віддають на благодійність, переводячи їх через банкомати “Приватбанк”, зокрема, до благодійного фонду “Сонячні долоні“.

“А як ще ти можеш донести свою думку до правлячої в країні псевдоеліти, коли у неї святим залишились лише гроші? Час діяти настав!” – резюмували громадські активісти.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.