Новини науки. 8 жовтня. Вчений із Запоріжжя запропонував власну технологію “вібротактильного” лікування розладів сну.

Шкарпетки, що допомагають подолати безсоння

Доцент Запорізького національного університету Григорій Чаусовський представив свій новий винахід – вібротактильні шкарпетки “Морфей”, які дозволяють позбутися безсоння.

За словами винахідника, для практичної реалізації розробленого методу використовуються звичайні шкарпетки, забезпечені внутрішніми кишеньками для розміщення в них мініатюрних плоских мікровібраторів.

Поперемінне включення цих мікровібраторів синхронно з ритмікою дихання користувача здійснюється за допомогою спеціального мініатюрного зовнішнього пристрою.

Чаусовський зазначив, що незважаючи на уявну простоту його розробки, вона ефективно реалізує цілий комплекс сучасних психотехнік з боротьби із безсонням.

Крім того, безперечним плюсом розробки є те, що коли ефект досягнутий і людина засинає, мікровібратори в шкарпетках автоматично відключаються, що виключає можливі незручності.

Чаусовський також наголосив, що запропонована психотехнологія характеризується загальнодоступністю її самостійного застосування безпосередньо в побутових умовах – вартість конструктивного оформлення розробки становить близько п’яти доларів.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.