Новини України. 30 жовтня. 31 жовтня з ознайомчим прес-туром до Білорусі прибуде група українських журналістів.

До Білорусі прибуде група українських журналістів

Протягом трьох днів, з 1 по 3 листопада, група журналістів столичних агентств «Укрінформ», «Київський вісник», «Факти і коментарі», газети «Сегодня», а також знімальні групи низки телеканалів та регіональних видань України будуть знайомитися з пам’ятками Мінська і області.

Заплановано, зокрема, відвідування Мінського автомобільного заводу, ВАТ «Мілавіца», зустріч з керівництвом цих підприємств та концерну «Беллегпром». Українські журналісти відвідають Інститут мікробіології Національної академії наук Білорусі, зустрінуться та поспілкуються з першим заступником голови Президії НАН Білорусі Петром Вітязем.

У ході оглядової екскурсії білоруською столицею гості з України відвідають Національну бібліотеку, культурно-спортивний комплекс «Мінськ-Арена» і торговий центр «Столиця».

Українські журналісти також зможуть побувати в Несвіжі, де для них організують відвідування виробничих та об’єктів соціальної сфери агрокомбінату СПК «Снов». Цікавою буде екскурсія в Несвіжський замок, Фарний костел і Міську ратушу.

За матеріалами Хартыя’97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.